Susipažinkime

Aš Inna Salnikova.

Išsilavinimas:

  • Menų terapijos magistras, šokio-judesio terapijos specializacija, Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas.

  • Lietuvos Šokio-judesio terapijos asociacijos narė. https://www.lsjta.lt/inna-salnikova

  • Sertifikuota meno terapeutė, įgijusi papildomą profesinį išsilavinimą meno terapijos metodų psichologinio konsultavimo srityje.

  • Licencijuota neuropraktikė-lektorė, Asmenybės ugdymo institutas „Rafaelis“. https://www.mendelenem.com/inna-salnikova/

  • Laban Bartenieffo judesio sistemos (LBMS) programos terapeutams dalyvė.


Profesinė patirtis:
Savo profesinėje praktikoje derinu darbą terapijos ir neuroedukacijos kryptyse. Savo darbe su klientais apjungiu šokio ir judesio terapijos metodus su neuroedukaciniais metodais, kurie apima dailės terapiją.

Dirbu tiek privačioje praktikoje, tiek bendradarbiaudama su medicinos ir švietimo įstaigomis bei projektais, Vilniaus gimdymo namais, vaikų globos namais „Šeimos slėnis” ir kt.

Klientų grupės, su kuriomis dirbama:

  • Vedu grupinius užsiėmimus ir individualias konsultacijas nėščiosioms, moterims po gimdymo, vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems.

  • Vedu kvalifikacijos tobulinimo neuroedukacinius mokymus ir seminarus.

  • Dalyvauju ir skaitau pranešimus mokslinėse konferencijose.

  • Organizuoju ir vedu patirtinio savęs pažinimo grupes

  • Vedu pirmo ir antro lygmenų neuroedukatorių mokymus pagal programas Aš esu kūrėjas“ ir „Širdies intelektas“.

Esu laiminga moteris, turinti tris nuostabius vaikus, mylintį vyrą ir harmoningus santykius su savimi.

Džiaugiuosi galėdama ištiesti pagalbos ranką, pasidalinti savo žiniomis ir asmenine patirtimi, kad padėčiau kitiems išgirsti, suprasti ir priimti save, savo kūną, emocijas, mintis ir poreikius, rasti išeitį iš sunkių gyvenimo akimirkų.

Mano kelias į neuroedukaciją

Apie neuroedukaciją sužinojau 2017 m. Mūsų 14-metė dukra išgyveno nelengvą periodą, o susitikimą su Marija Mendėlė-Leliugienė mes priėmėme kaip likimo dovaną. Mūsų dukra buvo depresinės būsenos. Ji neturėjo draugų, tiksliau, tie, kurie buvo draugai, atnešė jai skausmą ir nusivylimą. Jos jautri asmenybė viską priimdavo pernelyg asmeniškai. Paauglė pradėjo užsisklęsti savyje, manydama, kad problema yra ji pati. Jos veide buvo įrašytas išblyškęs žvilgsnis ir vidinės laimės trūkumas. Mergaitė užsidarė savyje. Jai dingo apetitas, prasidėjo stiprūs galvos skausmai, nemiga ir nuolatinis vidinis nerimas. Gydytojai visa tai nurašė brendimui ir hormonams. Vienintelis draugas, kurį ji tuo metu turėjo, buvau aš.

Kartu pradėjome užsiimti joga, kartu keliauti. Bet tai nebuvo tai, ko jai reikėjo. Po 4 neuroedukacinių užsiėmimų su Marija Mendėle Leliugienė mūsų mergaitė atgijo. Po kiekvieno susitikimo ji grįždavo šviesiomis akimis. Vidinė transformacija darė stebuklus. Viskas aplink ją keitėsi, tiksliau, jos vidinė jėga keitė jos požiūrį į tas situacijas, kurios anksčiau jai nedavė ramybės. Viskas tapo paprasčiau ir aiškiau. Mūsų mergaitei išaugo sparnai, pasitikėjimas savimi ir meilė sau. Pasikeitė jos aplinka.

Dabar, būdama 20 metų, ji dėkinga likimui už galimybę pajusti ir patirti vidines transformacijas, per kurias ji pati sau dovanojo laimę! Žiūrėdama į savo dukrą supratau, kad noriu susipažinti su neuroedukaciniais metodais, kad galėčiau padėti sau, savo šeimai ir žmonėms sunkiu emociniu laikotarpiu. Tiesiog pagalvojau, ir Visata mane išgirdo. Marija Mendelė Leliūgienė, kaip tik rinko grupę į neuroedukacinius mokymus.

Dabar esu baigusi trijų lygių neuroedukacijos mokymus ir esu asmeninio ugdymo instituto "Rafaelis" neurolektorė.

Tai buvo ne tik mokymai, bet ir gili terapija su galingomis vidinėmis transformacijomis. Išgirdau savo poreikius ir tikruosius norus. Man prasidėjo naujas gyvenimas. Pakeičiau veiklos sritį iš verslo vadybininkės į neuroedukatorę, pradėjau rengti neuroedukacinius užsiėmimus. Įstojau studijuoti medicinos, kurią galvojau esant per vėlu ir neįmanomą šiame gyvenime. Pakeičiau gyvenamąją vietą, iš buto, kuriame gyvenau visą gyvenimą, šeimą perkėliau į erdvų namą. Įdomiausia tai, kad šį namą vizualizavau per neuroedukacinius mokymus. Pagerėjo mano santykiai su vyresniąja 20-mete dukra. Mūsų separaciją su ja buvo neskausmingas ir netgi sustiprino mūsų santykius. Ji pradėjo savarankišką gyvenimą, išsinuomavo atskirą butą, susirado darbą, ji pilnai tapo savarankiška. O svarbiausia, kad ji ir aš esame artimi.

Dabar labiau sutariu su savo 16 metų paaugliu sūnumi. Mūsų santykiai grindžiami meile ir pasitikėjimu, be abipusių pretenzijų, priekaištų ir sąlygų. Neturime tų skandalų dėl mokslų ir kompiuterinių žaidimų, kurie buvo anksčiau. Jis pradėjo gerai mokytis.

Kitaip žiūriu į savo jaunesnės 4 metų dukros auklėjimą, su ja jaučiame darną. Toks vidinis stiprus ryšys, per kurį perduodama mūsų meilė. Ji yra pozityvus, švelnus vaikas, spinduliuojantis meilę. Su vyru tapome artimesni, suprantame ir jaučiame vienas kitą be žodžių, girdime, priimame ir palaikome vienas kitą. Mūsų laimės ir ramybės būsena teigiamai atsispindi mūsų šeimos atmosferoje. Viskas, kas įvyko aplink mane, yra mano pačios dėka.

Nusiraminau, atsipalaidavau, paleidau daugelį situacijų, į daugelį dalykų pažvelgiau kitomis akimis, o mane supantis pasaulis pasikeitė. Mano vaikai yra ramūs ir pozityvūs, o dar daugiau - jie mažiau serga. Mano vyras mane lepina ir palaiko visose mano pastangose. Dabar galiu drąsiai sakyti. TAIP tai yra būtent tai, ko aš norėjau! Viskas man susiklostė pačiu geriausiu būdu.

Atsiliepimai po mokslo tyrimo

Sertifikatai