Neštukėms


Nėštumo metu moteris išgyvena vieną svarbiausių ir nuostabiausių įvykių savo gyvenime. Per ją į pasaulį ateina nauja gyvybė, o tai atneša fizinius, emocinius bei psichologinius pokyčius. Nėščios moters fizinei ir emocinei savijautai palaikyti puiki priemonė yra šokio judesio terapija su dailės terapijos elementais.

Šokio judesio ir dailės terapijos integravimas nėštumo metu gali duoti daug teigiamos naudos. Kai nėščioji užsiima šokio judesiais, ji ne tik sustiprina savo kūną, bet ir išmoksta judesiu išreikšti emocijas bei jausmus. ŠJT padeda pagerinti nuotaiką, mažina stresą ir įtampą.

Dailės terapijos papildymas leidžia moteriai išplėsti savo gebėjimą išreikšti save. Piešiniuose atsispindi jos būsena, lūkesčiai, norai. Tai taip pat gali padėti giliau suprasti savo emocijas, jausmus ir pergyvenimus.

Šokio-judesio terapijos su dailės terapijos elementais privalumai nėščiosioms:

  • Fizinė sveikata: pagerinamas lankstumas, jėga ir koordinacija, sumažėja nugaros ir sąnarių skausmai.

  • Emocinis palengvėjimas: emocijų išreiškimas per judesį padeda sumažinti stresą, nerimą ir depresiją.

  • Ryšys su kūdikiu: palaiko teigiamą bendravimą su kūdikiu, sukuria meilės ir rūpesčio atmosferą.

  • Ryšio su savimi stiprinimas: padeda nėščiajai geriau suprasti savo emocijas ir poreikius, didina pasitikėjimą savimi.

  • Socialinė parama: dalyvavimas grupinėje veikloje palengvina keitimąsi patirtimi bei gaunamas palaikymas iš kitų nėščių moterų.

Svarbu pabrėžti, kad prieš pradėdami bet kokią terapiją nėštumo metu, pasitarkite su gydytoju. Svarbu atsižvelgti į būsimos mamos fizinę būklę.

Šokio-judesio terapija su dailės terapijos elementais nėščiosioms yra ne tik būdas palaikyti fizinę sveikatą, bet ir vertingas būdas prisiliesti prie savo emocijų, išgyvenimų, atrasti resursų būseną ir atstatyti ryšį su būsimu vaikų.

Tai švelni kelionė, kuri padės nėščiajai išgyventi šį ypatingą laiką su džiaugsmu ir harmonija.