Individuali terapija

Individuali terapija suteikia klientui daug privalumų ir naudos.

Konfidencialumas: individuali terapija užtikrina visišką konfidencialumą. Galite kalbėti apie asmeniškiausias ir jautriausias problemas, žinodami, kad informacija nebus dalijama be jūsų sutikimo.

Individualizuotas požiūris: terapeutas dirba pagal jūsų individualius poreikius ir tikslus. Terapija yra pritaikyta būtent jums, atsižvelgiant į jūsų unikalią situaciją ir asmenybę.

Saugi erdvė: terapeutas sukuria saugią ir pasitikinčią aplinką, kurioje galite nuoširdžiai išreikšti savo jausmus ir mintis, net jei jos sukelia gėdą, kaltę ar baimę. Tai padeda išspręsti emocinius konfliktus ir neigiamus įsitikinimus.

Įgūdžių ugdymas: Terapeutas gali padėti ugdyti emocinio reguliavimo, tarpasmeninio bendravimo, problemų sprendimo, streso valdymo ir daugelį kitų įgūdžių, kurie gali pagerinti jūsų gyvenimą ne seansų metu.

Pagalba krizių atveju: individuali terapija gali suteikti veiksmingą paramą ir pagalbą išgyvenant tokias krizes kaip mylimo žmogaus netektis, skyrybos, trauma ar sunkios emocinės patirtys.

Savęs supratimas: terapija padeda pagerinti savimonę ir geriau suprasti save, savo motyvus ir vertybes. Tai gali padėti priimti labiau pagrįstus sprendimus gyvenime.

Išteklių kūrimas: terapija gali padėti jums atrasti savo resursus ir gebėjimus, kurie gali būti naudingi siekiant tikslų.

Kaina

60 EUR /val.